Szybki kontakt

795 047 067 Masz pytania? zadzwoń

Ile wynosi inwestycja w samego siebie w swoją przyszłość i zmiany których dokonasz ?

Cena standardowa:

cena ustalana indywidualnie

Dla firm

Od lat naszą pasją, a jednocześnie głównym zajęciem, są zagadnienia związane z: działaniem ludzkiego umysłu, jego zachowaniami oraz sposobem, w jaki przetwarza on rożne bodźce zewnętrzne z otoczenia.
Konkretnie... Niezależnie od tego, jakie jest Twoje zajęcie, na pewno coś 'sprzedajesz". Jeśli nie robisz tego sam, to może masz kogoś, kto robi to za Ciebie...
Możesz myśleć, że na rynku istnieje wiele firm, przez co konkurencja jest zbyt duża. Dlaczego jednak nie zauważasz tych firm, którem, mimo kryzysu, dobrze sobie radzą? W życiu pewne jest to, że zawsze trzeba być o krok do przodu przed innymi!                             
Co mam na myśli? Dla przykładu, pewnie znasz uczucie, kiedy prosi Cię o przysługę Twój dobry znajomy. Większość osób, na prośbę kogoś bliskiego, jest w stanie zrobić więcej, jednocześnie nic w zamian za to nie oczekując.

Jak to się dzieje? W języku potocznym mowa jest najczęściej o dobrym kontakcie. Profesjonalnie rzecz ujmując, należy wspomnieć o "RAPORCIE", na który wpływa wiele czynników. Są to: tempo mowy, ton, pauzy, postawa ciała i wiele innych. Należy jednak pamiętać, że to dopiero początek. Musisz wiedzieć, że istnieje wiele technik, które pomagają uzyskać więcej niż myślisz i to w sposób „UKRYTY” albo „PODPROGOWY”.

Gdybym powiedział Ci teraz: "nie myśl o poprzednich wakacjach", Twój umysł  oczywiście o nich pomyśli, mimo że polecenie brzmiało inaczej ("nie myśl"). Jest to jedynie jeden z wielu, licznych przykładach. Możesz jednak dostrzec, że istnieją techniki, które pomagają w dobrym kontakcie. Za pewnik można uznać, że pomagają one w budowie niezwykle ważnej "DOBREJ KOMUNIKACJI", która zawsze otwieraja drogę do sukcesu i powoduje, że jesteś o" krok do przodu" przed innymi.

 

Jeśli zaciekawiło Cię, jak wiele możesz się jeszcze dowiedzieć, napisz lub zadzwoń do nas. Możesz umówić się z nami osobiście lub zorganizować spotkanie w Twojej firmie. Gwarantujemy, że zajmiemy się wszystkim i sprawimy, że spotkanie okaże "KROKIEM MILOWYM" dla Ciebie i/lub Twojej firmy.                                       Ile kosztują szkolenia?
Cena ustalana indywidualnie.

Cena zawiera:

  • przygotowanie programu szkolenia;
  • przeprowadzenie szkolenia;
  • przygotowanie materiałów - skrypt;
  • sala szkoleniowa + catering (przekąski, napoje).
Dodatkowo:
  • materiały szkoleniowe na CD;
  • certyfikat.
Korzyści dla Ciebie:
  • rozpoznanie Twoich potrzeb;
  • indywidualne przygotowanie szkolenia;
  • możliwość przeprowadzania szkolenia w “terenie”;
  • stały kontakt telefoniczny z trenerami po zakończonym szkoleniu,
Szkolenia prowadzi: 
Tomasz Klyta - certyfikowany trener nlp - wraz z asystentami