Szybki kontakt

795 047 067 Masz pytania? zadzwoń

Filmy

"The Secret”

Głównym tematem filmu jest tzw. prawo przyciągania. Mówi ono o tym, że każdy jest w stanie przyciągnąć do swojego życia wszystko, czego tylko zapragnie. Jedną z osób występująch w filmie jest Joe Vitale, który twierdzi, że: "świat jest jak katalog, w którym możesz wybrać wszystko, czego pragniesz. Przeglądasz ten katalog i wybierasz: <> Ty po prostu robisz zamówienie u wszechświata”. Podczas gdy czytasz te słowa, możesz zacząć sobie wyobrażać jakie proste jest zamawianie z "katalogu wszechświata". Otwierasz katalog i mówisz:" chcę mieć taki dom, dokładnie taki samochód, chcę mieć takie życie...". Na co więc czekasz?

"What the Bleep - Down the Rabbit Hole"

Film ten jest kontynuacją światowego hitu "What the BLEEP Do We Know!?". Ukazuje on bardzo ważne, nowe odkrycia naukowe, które podkreślają prawdziwą i głęboką łączność pomiędzy mechanizmem kwantowym i neurobiologią a ludzką świadomością i codzienną rzeczywistością.
Głównym założeniami filmu są twierdzenia, że mechanika kwantowa i świadomość są ze sobą powiązane, oraz to, że myśli  wpływają na rzeczywistość. Film jest połączeniem dokumentalnych: wypowiedzi ludzi do kamery, animacji komputerowych oraz wątku fabularnego. W filmie wypowiadają się fizycy, m. in. Fred Alan Wolf.